Na początku września wystartowała kolejna edycja brytyjskiego programu The X Factor. Stacja ITV ponad tydzień temu wyemitowała pierwszy odcinek czternastego sezonu muzycznego show. Podczas tzw. odcinków ‚na żywo’ swoje przeboje mają zaśpiewać największe nazwiska przemysłu muzycznego.

Jak donosi brytyjska prasa w trakcie trwającej edycji The X Factor na scenie programu zaprezentuje się prawdziwa plejada gwiazd. Podczas odcinków na żywo mają wystąpić m.in. Taylor Swift, Demi Lovato i P!nk. Na scenie pojawią się także chłopcy z One Direction: przesądzone są już występy Harry’ego Stylesa i Liama Payne’a, prawdopodobne jest także pojawienie się w programie pozostałych członków grupy. DailyMail potwierdziło również występ dwóch muzycznych zespołów wywodzących się z hitowego programu – Little Mix & Fifth Harmony. Lista występujących nie jest jeszcze zamknięta.

W czternastym sezonie popularnego brytyjskiego show w panelu jurorskim po raz kolejny znaleźli się Simon Cowell, Sharon Osbourne, Nicole Scherzinger i Louis Walsh. Przypomnijmy, że ubiegłą edycję show wygrał Matt Terry, zaś dwa lata temu w programie triumfowała 17-letnia wówczas Louisa Johnson.


miley_final

SPRAWDŹ NOWE #WHATSGOOD TUTAJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here