Siódmy studyjny album P!nk nie ma w tym tygodniu sobie równych w Stanach Zjednoczonych. Wydany w zeszłym tygodniu krążek ‚Beautiful Trauma’ jest aktualnie najchętniej kupowaną płytą za oceanem, wynik 38-letniej wokalistki robi wrażenie.

Serwis muzyczny Hits Daily Double właśnie opublikował finalne wyniki sprzedaży albumów za zeszły tydzień. Obyło się bez zaskoczeń: zgodnie ze wstępnymi prognozami Amerykanie najchętniej sięgali po ostatni krążek P!nk – ‚Beautiful Trauma’. Album poradził sobie lepiej niż prognozy opublikowane na początku tygodnia. Materiał promowany przez singiel ‚What About Us’ w pierwszym tygodniu rozszedł się w ilości 407 tysięcy sztuk, z czego 384 tysiące pochodzą ze sprzedaży tradycyjnej krążka. Wynik ten jest najlepszy wśród tegorocznych kobiecych startów w Stanach Zjednoczonych i czwarty wśród wszystkich dotychczasowych premier z 2017 roku (pierwsza trójka to Kendrick Lamar, Drake i Ed Sheeran).

Na osiągnięty przez wokalistkę wynik pozytywnie wpłynęło tzw. ticket-bundle, czyli połączenie sprzedaży albumu ze sprzedażą biletów na trasę koncertową ‚Beautiful Trauma World Tour’. Wraz z zakupem wejściówki na show piosenkarki w Stanach Zjednoczonych do fanów trafiał nowy krążek P!nk. Sprzedaż pochodząca z tego właśnie źródła oscyluje wokół 200 tys. egzemplarzy.

Premierowe wydawnictwo P!nk na półki sklepowe trafiło dokładnie 13 października 2017 roku. Album ‚Beautiful Trauma’ to pierwszy krążek amerykańskiej gwiazdy od czasu wydanego w 2012 roku ‚The Truth About Love’. Poprzedni album wykonawczyni przeboju ‚Try’ w pierwszym tygodniu w Stanach Zjednoczonych zakupiło ponad 284 tysiące osób.


http://www.luvpop.pl/natalia-nykiel-sukces-napedza-rozwoj-chcemy-isc-caly-czas-przodu-wywiad/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here