Swój nowy studyjny album amerykańska wokalistka P!nk wydała w połowie października. ‚Beautiful Trauma’ do tej pory promowane było przez lead-singiel ‚What About Us’. Tymczasem już teraz wiadomo, który utwór prawdopodobnie został wybrany na kolejny singiel.

Przypomnijmy, że początkowo mówiło się, iż jako drugi singiel z albumu ‚Beautiful Trauma’ zostanie wydany duet piosenkarki z Eminemem ‚Revenge’. Ostatnie kroki sztabu P!nk, a także brak oficjalnego potwierdzenia informacji co do wydania ‚Revenge’, wskazują na to, iż plany te uległy zmianie. Brytyjskie radio BBC właśnie dodało na swoją oficjalną playlistę kawałek tytułowy – ‚Beautiful Trauma’. Piosenka została także oficjalnie rozesłana do australijskich rozgłośni radiowych.

Dodajmy, że to właśnie ten utwór P!nk wykona na żywo już dzisiaj wieczorem (czasu amerykańskiego) podczas gali American Music Awards. Jak wynika z wypowiedzi amerykańskiej gwiazdy szykuje się spektakularne show w wykonaniu 38-letniej wokalistki.

Nie boję się wysokości, przejmuję się tylko tym, czy właściwie będę w stanie tam oddychać.” wyznała P!nk na temat swojego jutrzejszego występu. „Tym razem czuję strach. (…) To zdecydowanie najbardziej zwariowana, szalona rzecz, jaką kiedykolwiek starałam się zrobić. To pierwszy raz kiedy panikuję.” dodała artystka.

Recenzję najnowszego albumu P!nk możecie przeczytać TUTAJ


 

P!nk ‚Beautiful Trauma’: stabilna podróż po bezpiecznych ścieżkach popu [RECENZJA]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here