W sieci zadebiutowało krótkie wideo promujące Super Bowl Haltfime Show. W tym roku na jednej z największych scen świata zaprezentuje się The Weeknd. 

Już za niecały miesiąc cały świat będzie podziwiać kanadyjskiego wokalistę wykonującego swoje największe hity. Co ciekawe, jego występ będzie trwał znacznie dłużej niż przewidywano. Pepsi – główny sponsor występów na Halftime Show, zdecydowało się zrezygnować z zaprezentowania swoich reklam w przerwie rozgrywek na rzecz występu wokalisty. „Podwoimy nasze dotychczasowe 12 minut występu Pepsi Super Bowl Halftime Show i zrobimy to tak, jak jeszcze nigdy nie robiliśmy” – powiedział Todd Kaplan, wiceprezes ds. marketingu Pepsi.

MADONNA I THE WEEKND RAZEM NA SUPER BOWL?! „ICH PIOSENKA BRZMI JAK COŚ, CO MADONNA I MICHAEL JACKSON MOGLIBY NAGRAĆ W 1991 ROKU”

Pepsi może i zrezygnowało z reklam w trakcie przerwy w Super Bowl, ale zdecydowanie nie odpuszcza jeśli chodzi o kampanię reklamową promującą wydarzenie. W jej ramach wypuszczony został zwiastun koncertu The Weeknd, w którym zobaczyć można samego artystę oraz usłyszeć jego wielki hit „Blinding Lights”, którego zdecydowanie nie zabraknie podczas Halftime Show.

Oprócz filmowej zapowiedzi zaprezentowane zostały także nowe zdjęcia promocyjne.

Transmisja 2021 Pepsi Super Bowl LV Halftime Show już 7 lutego.

Z OSTATNIEJ CHWILI: The Weeknd gwiazdą Super Bowl Halftime Show

Madonna i The Weeknd razem na Super Bowl?! „Ich piosenka brzmi jak coś, co Madonna i Michael Jackson mogliby nagrać w 1991 roku”

The Weeknd oskarża Grammy o korupcję i odwołuje występ na przyszłorocznej gali. Wszystko z powodu braku nominacji

The Weeknd odniósł się do afery z Grammy w swoim najnowszym teledysku

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here