Amerykańska wokalistka Ariana Grande nie zwalnia tempa przed premierą swojego nadchodzącego albumu „Sweetener”. Drugi singiel promujący krążek – „God is a woman” – został wydany w miniony piątek i już teraz odnosi swoje pierwsze sukcesy.


„God is a woman” to kolejna propozycja Grande z jej czwartego solowego krążka „Sweetener”, który ukaże się już 17 sierpnia. Wcześniej wydano singiel „No Tears Left to Cry”, a także opublikowano promocyjną piosenkę „The Light is Coming”. „GIAW” odnosi już swoje pierwsze sukcesy – mowa o wynikach piosenki za pierwsze 24 godziny od premiery teledysku.

LUVPOPnation 🌍

Oficjalna grupa dyskusyjna wszystkich fanów Luvpop. Dołącz do nas i buduj z nami muzyczną społeczność. – bez hejtu, – bez spamowania, – bez ograniczeń. 👉 FB: facebook.com/luvpopPL 👉…

Drugi singiel Ariany zdobył ponad 3.7 mln odtworzeń w Spotify. Jest to trzeci najlepszy kobiecy debiut w historii. Przed „God is a Woman” pozostaje jedynie wydane rok temu „Look What You Made Me Do” Taylor Swift oraz poprzedni singiel Ariany – wspomniane „No Tears Left to Cry”. Również osiągnięcia Grande w serwisie Youtube są imponujące. Klip do „God is a Woman” odtworzono ponad 9.5 mln razy w ciągu pierwszych 24 godzin od jego premiery. Utwór dotarł również do 1 miejsca na Itunes w ponad 30 krajach.

Luvpop.pl (@luvpop.pl) * Instagram photos and videos

11.1k Followers, 103 Following, 1,679 Posts – See Instagram photos and videos from Luvpop.pl (@luvpop.pl)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here