Najnowszy krążek jednego z największych obecnie girlsbandu na świecie zadebiutuje już jutro (6.11). Płyta zatytułowana „Confetti” jest szóstym wydawnictwem Little Mix i pierwszym po odejściu z ich dotychczasowej wytwórni. 

Na dzień przed oficjalną premierą w sieci pojawiły się pierwsze recenzje „Confetti”. Fanów zespołu z pewnością ucieszy to, że najnowsze wydawnictwo ich idolek zbiera głównie pozytywne opinie – 4/5 gwiazdek od „DIY Magazine”, 4/5 od „The Independent UK” i 3/5 od „The Guardian”.

„DIY” pisze: „Jak zawsze Little Mix lśnią najlepiej, gdy są zanurzone w swojej śmiałości. Nie wstydzą się przełamać czwartą ścianę w imię wzmacniania pozycji kobiet”. Natomiast w „The Independent UK” czytamy: „”Confetti” to zaciekła i spójna deklaracja niezależności”. 

Nowy album Little Mix jest mocno zainspirowany muzycznymi klimatami z poprzednich dekad, czego próbkę można było usłyszeć już w promujących płytę singlach. Nowe piosenki zespołu porównywane są do tych wydawanych przez takie grupy jak TLC, Destiny’s Child i Pussycat Dolls – tu szczególnie „Rendezvous”, które według recenzentów mocno przypomina hit „Buttons” od PCD. „Ale jest to dźwięk, na którego powrót czekano od dawna – seksowny, przyjazny dla radia, ale wciąż z wyraźnym poczuciem zuchwałego humoru i fantazji.” (DIY). „W większości te wpływy retro wspaniale współgrają ze współczesną produkcją pop.” (The Independent UK).

„„Confetti” wydaje się być właściwą próbą zdobycia dominacji nad światem, z mocnym, zamerykanizowanym R&B. (…) Nie mamy innego wyboru, jak tylko stanować.”

Premiera płyty już jutro. Oficjalną okładkę oraz trcklaistę można sprawdzić TUTAJ i TUTAJ.

Little Mix opublikowały tytułową piosenkę z ich najnowszego albumu „Confetti”

Lista wszystkich piosenek, które znalazły się na nowej płycie Little Mix jest już dostępna

Little Mix w ognistym teledysku do najnowszego singla „Sweet Melody”

Little Mix oficjalnie zapowiadają nowy album! Zespół zdradził datę premiery krążka „Confetti”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here