Od premiery szóstego krążka Ariany Grande dzielą nas już tylko godziny. Tuż przed debiutem płyty opublikowane zostały pierwsze recenzje wyczekiwanego wydawnictwa.

Brytyjski magazyn „The Sun” jako pierwszy pochwalił się swoją opinią na temat „Positions” Ariany Grande. Redaktorzy ocenili album na 4 gwiazdki z 5 możliwych (80/100). Wokalistka została wyróżniona m.in. za pokazanie się z nowej strony, zaprezentowanie swoich muzycznych zdolności w mniej imprezowych, a bardziej dojrzalszych klimatach. „W roku, w którym nikt nie może uderzyć na parkiet, Ariana porzuciła swoje popowe korzenie na rzecz zmysłowego R&B” – napisano. „„Positions” jest rozkosznie niegrzeczne dzięki swoim tekstom, ale jednocześnie prezentujące mocny wokal.”

Wśród 14 piosenek, o których autor recenzji pisze, że „każda jest bardziej zmysłowa niż poprzednia” uwagę zwrócił m.in. utwór „POV”, który nazwany został jedną z najlepszych ballad w karierze Grande, a także kawałek „Nasty” gdzie umiejętności wokalne Ariany zostały porównane do tych u Mariah Carey.

Na samym końcu autor recenzji pisze: „Jeśli do tej pory nie była uważana za jedną z największych gwiazd swojego pokolenia, teraz będzie”. 

Premiera albumu „Positions” już jutro (30.10) o godzinie 6 czasu polskiego.

Ariana Grande powróciła z nową muzyką. Artystka wydała singiel „Positions” wraz z teledyskiem

Ariana Grande zdradza tracklistę „Positions”. Na płycie m.in. Doja Cat i The Weeknd

Ariana Grande oficjalnie zapowiada premierę nowego albumu i publikuje okładkę

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here