W miniony piątek do sklepów trafił nowy krążek Ariany Grande. Album „Sweetener”, promowany przez single „No Tears Left to Cry” i „God is a Woman”, prawdopodobnie rozpocznie swoją przygodę na amerykańskiej liście Billboard 200 z wynikiem przekraczającym 200 tys. sprzedanych sztuk.

Jak donosi amerykański serwis Hits Daily Double, Ariana Grande w pierwszym tygodniu od premiery może liczyć na 200-225 tys. sprzedanych sztuk „Sweetener” w samych Stanach Zjednoczonych. W wynik ten wchodzi również sprzedaż płyt w wersji fizycznej – w tym zakresie Grande może uzyskać ok. 110-125 tys. sprzedanych egzemplarzy CD.

Jeśli Arianie uda się uzyskać wynik zgodnie ze wstępnymi prognozami, to wokalistka może liczyć na swój najlepszy start w karierze. Poprzedni album – „Dangerous Woman” – uzyskał w debiutanckim tygodniu 175 tys. sprzedanych kopii, wydane w 2014 roku „My Everything” – wystartowało z wynikiem 169 tys., zaś pierwszy longplay Grande („Yours Truly” – zadebiutował na szczycie Billboard 200 z 138 tys. sprzedanych egzemplarzy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here