Wczoraj na półkach sklepowych pojawił się pierwszy solowy album 20-letniej Camili Cabello.  Wyniki sprzedaży krążka po 1 dniu w USA wskazują na to, że wydawnictwo byłej członkini grupy 5H ma duże szanse na zdobycie szczytu amerykańskiego zestawienia Billboard 200. 


Magazyn HDD poinformował właśnie, że album ‚Camila’ ma szanse na stanie się najpopularniejszą płytą w Stanach Zjednoczonych. Według wstępnych prognoz serwisu Camila Cabello ze swoją debiutanckim wydawnictwem może liczyć w 1 tygodniu na sprzedaż na poziomie 75-85 tys. Około 43-48 tys. sztuk ma pochodzić z tzw. sprzedaży tradycyjnej krążka.

Była wokalistka Fifth Harmony o pozycję lidera w Billboard 200 powalczy z soundtrackiem ‚The Greatest Showman’, który od kilku tygodni utrzymuje się na 1 miejscu ww. zestawienia. Delikatny spadek w sprzedaży płyty zawierającej utwór ‚This is Me’ może utorować drogę na szczyt Camili Cabello.

Na ten moment wszystko wskazuje na to, że odbędzie się walka o szczyt kolejnego zestawienia – Camila Cabello spróbuje zrzucić ‚The Greatest Showman’ ze szczytu listy, gdzie ten soundtrack spędził ostatnie dwa tygodnie.” donosi HDD.


luvpop_700x200