W sieci opublikowano dzisiaj pierwszą oficjalną zapowiedź filmu „Marry Me” z Jennifer Lopez, Malumą i Owenem Wilsonem w rolach głównych. Co więcej, wyjawiono także kiedy dokładnie produkcja z ich udziałem trafi do kin. 

„Marry Me” to komedia romantyczna opowiadająca historię piosenkarki pop Kat Valdez (Jennifer Lopez), która tuż przed transmitowanym na żywo dla całego świata ślubem dowiaduje się, że jej narzeczony Bastian (Maluma) zdradzą ją z asystentką. Zamiast odwołać ceremonię, pochopnie postanawia poślubić wyłonionego tłumu fanów przypadkowego nauczyciela matematyki Charliego Gilberta (Owen Wilson). Premiera filmu zaplanowana jest na 12 lutego.

Do Internetu zdążyły przedostać się zdjęcia z planu filmowego, na których można zobaczyć JLo w imponujących rozmiarów sukni ślubnej. Sceny do „Marry Me” kręcono także podczas występu Malumy w słynnym Madison Square Garden, o czym pisaliśmy TUTAJ. Na tym jednak nie kończy się współpraca artystów. Jennifer i Maluma nie tylko wspólnie grają w filmie, ale także we dwójkę pracowali nad soundtrackiem. Według doniesień na płycie z piosenkami do „Marry Me” znajdzie się od 6 do 8 piosenek Lopez oraz 2 bądź 3 Malumy. Krótki fragment nowego utworu zatytułowanego właśnie „Marry Me” można usłyszeć w wypuszczonym dzisiaj zwiastunie filmu, który znajduje się poniżej.

Jennifer Lopez i Maluma wydadzą wspólny album! Artystka zdradziła szczegóły wydawnictwa

Maluma i Jennifer Lopez razem na scenie i w filmie. Poznaj szczegóły tej współpracy

Cardi B, Megan Thee Stallion i Maluma na szczycie nowych notowań Billboardu. Wielka zmiana dla fanów spoza USA!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here