Ariana Grande świeci triumfy nie tylko na scenie muzycznej, ale i jako kobieta biznesu. Jak donoszą zagraniczne media  perfumy sygnowane przez wokalistkę w ciągu niespełna dwóch lat zarobiły ponad… 150 milionów dolarów. 


24-letnia piosenkarka ma kolejne powody do dumy. Okazuje się, że perfumy stworzone i sprzedawane przez gwiazdę odnoszą w branży zapachowej spore sukcesy. Zapachy sygnowane imieniem i nazwiskiem Ariany – ‚Moonlight’, ‚Sweet Like Candy’ i ‚ARI’ – przyniosły wykonawczyni przeboju ‚Side to Side’ w ciągu dwóch ostatnich lat ponad 150 milionów dolarów zysku na całym świecie.

Co ciekawe, wynik osiągnięty przez Arianę jest dużo wyższy niż chociażby zapach z linii Kim Kardashian. ‚KKW Gardenia’ zapewniło właścicielce 15-krotnie niższe (!) zyski niż zapachy promowane przez Grande.

Ariana to niezaprzeczalna międzynarodowa supergwiazda, pewne jest, że jej portfolio perfum i jego sukces osiągnie swoje nowe progi” powiedział Joel B. Ronkin, CEO LUXE Brands, spółki-matki oferującej do sprzedaży perfumy Ariany.

Jednym z najpopularniejszych zapachów od Ariany jest woda perfumowana ‚ARI’. Jak można przeczytać na stronie jednego z polskich dystrybutorów produktu zapach ten jest „osobistą deklaracją wokalistki ucieleśniający jej unikalny charakter i styl”.

„Najnowszy zapach Ari by Ariana Grande jest osobistą deklaracją wokalistki, ucieleśniający jej unikalny charakter i styl. Zapach otwiera się mieszanką owoców, zainspirowany musującą osobowością Grande. Nieoczekiwanie przekształca się w kobiecy bukiet składający się z delikatnych kwiatów aby zamknąć się wirem pianek marshmallows, kremowym piżmem i drzewnymi nutami – odzwierciedlającymi romantyczną i zmysłową naturę Ariany.” czytamy na stronie perfumerii Douglas.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here