W październiku ubiegłego roku do sieci przedostały się informacje dotyczące reaktywacji popularnego kilkanaście lat temu zespołu The Pussycat Dolls. Robin Antin, twórczyni amerykańskiej grupy, właśnie potwierdziła, że 39-letnia Nicole Scherzinger i jej koleżanki rozmawiają o powrocie.


luvpop_700x200

KLIKNIJ i SPRAWDŹ WIĘCEJ!


W ubiegłym roku jeden z brytyjskim tabloidów jako pierwszy poinformował o nadchodzących planach Nicole Scherzinger i jej koleżanek. Dziennik plotkarski The Sun wskazał wówczas, że Panie planują reaktywację triumfującej w latach 2005-2009 grupy już w 2018 roku.

Rozmowy dziewczyn o wspólnym powrocie trwają od kilku lat, a teraz w końcu znalazły odpowiedni moment, który pasuje każdej z nich. Cały czas się zastanawiają, czy dojdzie do pełnej trasy koncertowej, czy też dadzą po prostu kilka występów, ale są podekscytowane tym, że znowu pojawią się razem.” donosiło The Sun. „Chcą grać swoje stare piosenki, ale mają nadzieję obdarować fanów również nową muzyką.” 

Równolegle w sieci pojawiła się nowa strona internetowa o adresie PCDreunion.com, ruszyło także świeże konto na Instagramie dotyczące grupy zawierające odnośnik do nowo-powstałej strony.

W trakcie jednej z ostatnich wizyt w telewizji śniadaniowej założycielka formacji The Pussycat Dolls – Robin Antin – została zapytana o plany dotyczące comebacku zespołu.

Powiedzmy, że… pracujemy nad tym. Tak. Dużo się teraz dzieje, dziewczyny mają ze sobą kontakt. Właśnie dostałam wiadomość od Nicole… Powiem tak – bądźcie gotowi, wyciągnijcie swoje stroje, swoje bluzy PCD, żeby były gotowe, bo… to nadchodzi.” wyznała Antin.

 The Pussycat Dolls wydały do tej pory dwa albumu: debiutanckie ‚PCD’ pochodzące z 2005 roku oraz opublikowane 3 lata później ‚Doll Domination’.