Od kilku dni po sieci krąży informacja wskazująca na to, iż już wkrótce dojdzie do reaktywacji The Pussycat Dolls. I chociaż pierwszym źródłem zaskakującej wiadomości był brytyjski tabloid The Sun, to coraz więcej świadczy o tym, iż do powrotu PCD w rzeczywistości dojdzie.

W ubiegłym tygodniu jeden z brytyjskim tabloidów jako pierwszy poinformował o nadchodzących planach Nicole Scherzinger i jej koleżanek. Dziennik plotkarski wówczas wskazał, iż Panie planują reaktywację triumfującej w latach 2005-2009 grupy już w przyszłym roku.

Rozmowy dziewczyn o wspólnym powrocie trwają od kilku lat, a teraz w końcu znalazły odpowiedni moment, który pasuje każdej z nich. Cały czas się zastanawiają, czy dojdzie do pełnej trasy koncertowej, czy też dadzą po prostu kilka występów, ale są podekscytowane tym, że znowu pojawią się razem.” donosiło The Sun.

Tabloid poinformował również, iż dziewczyny planują wypuszczenie nowej muzyki.

Chcą grać swoje stare piosenki, ale mają nadzieję obdarować fanów również nową muzyką.” dodał brytyjski dziennik.

I chociaż rewelacje jednego z największych tabloidów na Wyspach należałoby przyjmować raczej z przymrużeniem oka, to ostatnie aktywności Pań w sieci wskazują na to, iż do powrotu PCD w rzeczywistości może dojść. Od kilku dni funkcjonuje bowiem nowa strona internetowa o adresie PCDreunion.com, ruszyło także świeże konto na Instagramie dotyczące grupy zawierające odnośnik do nowo-powstałej strony. I nic nie wskazuje na to, aby były to ruchy ze strony fanów: założycielka formacji The Pussycat Dolls – Robin Anton – jest jedną z pierwszych osób śledzących świeże konto PCD na Instagramie. Na oficjalnej stronie dziewczyn uruchomiono również newsletter dla fanów, którzy już wkrótce mają otrzymać pewne interesujące wieści z obozu amerykańskiego girlsbandu.

O prawdopodobnym powrocie grupy w jednej ze swoich publikacji wspomniało również brytyjskie MTV oraz Official Charts. Jeden z postów na ten temat został polubiony przez Carmit Bachar, wokalistkę zespołu. The Pussycat Dolls wydały do tej pory dwa albumu: debiutanckie ‚PCD’ pochodzące z 2005 roku oraz opublikowane 3 lata później ‚Doll Domination’.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here