Prace na planie najnowszego filmu biograficzno-kryminalny Ridleya Scotta „House of Gucci” trwają. W jednej z głównych ról podziwiać będzie można Lady Gagę. 

Lady Gaga wciela się w nim w postać Patrizii Reggiani, byłej żony Maurizio Gucciego – wnuka założyciela niezwykle popularnej na całym świecie marki odzieżowej Gucci, którą oskarżono o zlecenie zastrzelenia go na schodach jego własnego biura w Mediolanie w 1995 roku. Kobieta została skazana na 29 lat więzienia, ale w 2016 roku, po 18 latach, wyszła na wolność.

72-letnia obecnie Patrizia Reggiani w wywiadzie dla włoskiej agencji prasowej Ansa przyznała, że już na starcie postawa Gagi wobec niej mocno ją zdenerwowała.„Irytuje mnie fakt, że Lady Gaga, która gra mnie w nowym filmie Ridleya Scotta nie ma nawet na tyle poczucia taktu czy rozsądku, by przyjść i się ze mną spotkać. To nie ma nic wspólnego z pieniędzmi, ponieważ nie wezmę ani centa za ten film. Chodzi o zdrowy rozsądek i szacunek. Uważam, że każdy dobry aktor powinien najpierw poznać osobę, którą ma grać. Myślę, że to nie w porządku, że nie skontaktowano się ze mną. I mówię to z całą sympatią i podziwem, jaki dla niej mam.” – powiedziała.

W zeszłym tygodniu oficjalnie opublikowano pierwsze zdjęcie Gagi z Adamem Driverem (Maurizio Gucci) z planu filmowego. W produkcji wystąpią również m.in. Al Pacino, Jared Leto, Jack Huston, Reeve Carney i Jeremy Irons. Premiera „House of Gucci” zaplanowana jest na ostatnie miesiące 2021 roku.

Lady Gaga na pierwszym oficjalnym zdjęciu promującym jej najnowszy film

Klip Ariany Grande i Lady Gagi w ogniu. Fani BTS zostawiają negatywne reakcje pod utworem artystek

Nowy film z Lady Gagą. Piosenkarka zagra u boku Brada Pitta

Harry Styles powraca na ekrany kin. Wokalista zagra w filmie „Don’t Worry Darling”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here