Trwający tydzień obfituje w szereg dobrych wiadomości dla fanów Luisa Fonsiego oraz Demi Lovato. Dzięki wspólnemu singlowi – ‚Echame La Culpa’ – portorykański artysta może zapisać na swoim koncie kolejne sukcesy, w tym m.in. w zakresie największej ilości wyświetleń teledysku w ciągu 24 pierwszych godzin.

Pierwsze 24 godziny od premiery teledysku do singla ‚Echame La Culpa’ z całą pewnością duet może zaliczyć do udanych momentów w swoich karierach. Premierowy klip Demi i Luisa ustanowił największy wynik dla 24 pierwszych godzin wyświetleń w serwisie YouTube w kategorii hiszpańskojęzycznych kompozycji.

Nowemu teledyskowi Luisa Fonsiego oraz Demi Lovato udało się już także przekroczyć granicę 100 milionów wyświetleń w serwisie VEVO. Duet potrzebowała niecałych 8 dni, aby klip do singla ‚Echame La Culpa’ dotarł do magicznego pułapu stu milionów odsłon. Oznacza to, iż jest to najlepszy wynik w kategorii latino w historii, a w klasyfikacji ogólnej plasuje się na wysokim 5. miejscu. Przed duetem Fonsiego z Lovato znajdują się tylko klipy Miley Cyrus, Adele, Taylor Swift oraz PSY.

Zestawienie pierwszej piątki teledysków, którym w najkrótszym czasie udało się dotrzeć do pułapu 100 milionów wyświetleń możecie zobaczyć poniżej.

1. PSY – GENTLEMAN M/V – 2.8 dni
2. Taylor Swift – Look What You Made Me Do – 3.8 dni
3. Adele – Hello – 4.3 dni
4. Miley Cyrus – Wrecking Ball – 5.6 dni
5. Luis Fonsi & Demi Lovato – Echame La Cupla – 8 dni

‚Echame La Culpa’ jest także zarazem drugim singlem w 2017 – zaraz po przeboju Taylor Swift ‚Look What You Made Me Do’ – który w najszybszym czasie przekroczył granice 100 milionów odtworzeń. Przypomnijmy, że Swift udało się to w ciągu niecałych 4 dni.


Marina ‚On My Way’: emerytowana wokalistka, a może zwykła dziewczynka do bicia? [RECENZJA]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here