W tym roku minęło trzynaście lat od pierwszego i jak do tej pory jedynego krążka Paris Hilton. Z albumu zatytułowanego „Paris” pochodzi jej najbardziej znany singiel „Stars Are Blind”. Wszystko wskazuje na to, że słynna celebrytka nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. 

Nie jest tajemnicą, że Paris Hilton od dłuższego czasu planuje powrót do muzycznej kariery. Pod koniec lutego tego roku obwieściła na swoim Instagramie, że prace nad nowymi piosenkami ruszyły już pełną parą. „Wróciłam do studia” – napisała, „Nowa muzyka nadchodzi”. Dzisiaj na swoim profilu opublikowała krótkie wideo nagrane wspólnie z Kim Kardashian.

 

Tajemnicze nagranie jest zapowiedzią nowego teledysku od dziedziczki imperium hotelowego. Klip miałby promować nadchodzący singiel Paris, najprawdopodobniej zatytułowany „Best Friend’s Ass”. Do sieci trafiły także zdjęcia z planu zdjęciowego do teledysku. Oprócz dwóch celebrytek widać na nich znanego z „RuPaul’s Drag Race” Derricka Barry’ego w przebraniu Britney Spears.

Fragment klubowej wersji „Best Friend’s Ass” można było usłyszeć na tegorocznym festiwalu Lollapalooza w Chile.

Warto zaznaczyć, że przyjaźń Kim i Paris sięga jeszcze ich nastoletnich lat. Kardashianka swoje pierwsze kroki w showbiznesie stawiała w cieniu Paris jako jej asystentka i stylistka. Wystąpiła również w kilku odcinkach reality show „The Simple Life”. Gwiazdy ostatnio odnowiły kontakt, a Hilton była nawet jednym z najważniejszych gości na bożonarodzeniowej imprezie rodziny Kardashian-West.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here