Rok 2018 może być rokiem, w którym świat doczeka się następcy słynnego albumu ‚Paris’, jaki dwanaście lat temu wydała dziedziczka hotelowego biznesu Paris Hilton. 36-latka dała dać swoim fanom do zrozumienia, że nowa płyta wyjdzie już wkrótce.


luvpop_700x200

KLIKNIJ i SPRAWDŹ WIĘCEJ!


Przygoda z muzyką 36-letniej Paris rozpoczęła się w 2006 roku, kiedy to wakacyjne listy przebojów podbijał jej pierwszy singiel ‚Stars Are Blind’. Chwilę później ukazał się debiutancki krążek aspirującej wokalistki – ‚Paris’, a także kolejny singiel ‚Nothing in this World’. Od tego czasu 36-letnia Paris wielokrotnie zapowiadała powrót do popowego brzmienia skupiając się jednakże w dużej mierze na muzyce klubowej. Przypomnijmy bowiem, że słynna dziedziczka rozwija swoje skrzydła również jako DJ-ka.

Jak wynika z ostatniego wpisu Hilton na portalu społecznościowym Twitter jeszcze w tym roku ma ukazać się następca debiutanckiego ‚Paris.’

Nowy album wyjdzie już wkrótce w końcu!” napisała Paris.

To jednak nie koniec dobrych wieści dla wszystkich śledzących poczynania 36-latki. Kilka dni temu na Instagramie Hilton pojawił się krótki fragment premierowego utworu zatytułowanego ‚Crazy for You’.

Możecie znaleźć go poniżej.