Dobre wieści dla fanów Palomy Faith, bowiem brytyjska wokalistka przygotowała sporą niespodziankę. Autorka takich hitów jak „Only Love Can Hurt Like This” czy „Picking Up the Pieces” oficjalnie potwierdziła, że już w listopadzie ukaże się specjalne wydanie jej ostatniego krążka.

Specjalna wersja dobrze przyjętego krążka „The Architect” na półki sklepowe trafi już 16 listopada nakładem wytwórni Sony Music Entertainment. Na albumie oprócz dobrze znanych z podstawowej edycji wydawnictwa utworów, dodatkowo znajdzie się łącznie 6 bonusowych utworów, w tym przebój „Lullaby” nagrany z producentem znanym pod pseudonimem Sigala. Paloma Faith w celu promocji opublikowała zupełnie nowy singiel „Loyal”, który stanowi pierwszą zapowiedź reedycji jej ostatniej płyty. Premierowego utworu możecie posłuchaj tutaj.

„The Architect” to wgląd w osobiste i polityczne przekonania wokalistki, dotykający takich tematów jak macierzyństwo, niepokoje społeczne, wpływ technologii na poczucie osamotnienia, ale także przyszłość świata zachodniego, Donald Trump czy wątek uchodźców.” opisuje krążek była trenerka brytyjskiej edycji programu „The Voice”.

Przypomnijmy, że krążek „The Architect” okazał się być ogromnym sukcesem komercyjnym – płyta dotarła m.in. do szczytu zestawienia najlepiej sprzedających się krążków w Wielkiej Brytanii. Ponadto album był jednym z najlepiej sprzedających się albumów w 2017 oraz sprawił, że Paloma została drugą artystką w historii, której pierwsze cztery albumy zostały certyfikowane platyną w UK.

Oficjalną okładkę oraz tracklistę specjalnej wersji albumu „The Architect – Zeitgeist Edition” znajdziecie poniżej.

1. Evolution
2. The Architect
3. Guilty
4. Crybaby
5. I’ll Be Gentle (feat. John Legend)
6. Politics of Hope
7. Kings and Queens
8. Surrender
9. Warrior
10. Til I’m Done
11. Lost and Lonely
12. Still Around
13. Pawns
14. WW3
15. Love Me as I Am
16. Power to the Peaceful
17. Tonight’s Not the Only Night
18. My Body
19. Price of Fame
20. Loyal
21. Final Breath
22. Your Ex
23. Older
24. Make Your Own Kind Of Music
25. Lullaby (feat. Sigala)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here