Dzisiaj swoją oficjalną premierę ma reedycja najnowszego krążka brytyjskiej wokalistki Palomy Faith w formie rozszerzonego, dwupłytowego wydania „The Architect – Zeitgeist Edition”. 

Specjalna wersja dobrze przyjętego krążka „The Architect” na półki sklepowe trafiła nakładem wytwórni Sony Music Entertainment i zawiera łącznie 25 utworów. Na albumie oprócz dobrze znanych z podstawowej edycji wydawnictwa utworów, dodatkowo znalazło się 6 bonusowych kompozycji, w tym przebój „Lullaby” nagrany z producentem znanym pod pseudonimem Sigala. Rozszerzona wersja krążka promowana jest przez singiel „Loyal”.

„The Architect” to wgląd w osobiste i polityczne przekonania wokalistki, dotykający takich tematów jak macierzyństwo, niepokoje społeczne, wpływ technologii na poczucie osamotnienia, ale także przyszłość świata zachodniego, Donald Trump czy wątek uchodźców.” opisuje krążek była trenerka brytyjskiej edycji programu „The Voice”.

Przypomnijmy, że krążek „The Architect” okazał się być ogromnym sukcesem komercyjnym – płyta dotarła m.in. do szczytu zestawienia najlepiej sprzedających się krążków w Wielkiej Brytanii. Ponadto album był jednym z najlepiej sprzedających się albumów w 2017 i 2018 oraz sprawił, że Paloma została drugą artystką w historii, której pierwsze cztery albumy zostały certyfikowane platyną w UK.

Pełną tracklistę oraz odsłuch całego krążka znajdziecie poniżej.

1. Evolution
2. The Architect
3. Guilty
4. Crybaby
5. I’ll Be Gentle (feat. John Legend)
6. Politics of Hope
7. Kings and Queens
8. Surrender
9. Warrior
10. Til I’m Done
11. Lost and Lonely
12. Still Around
13. Pawns
14. WW3
15. Love Me as I Am
16. Power to the Peaceful
17. Tonight’s Not the Only Night
18. My Body
19. Price of Fame
20. Loyal
21. Final Breath
22. Your Ex
23. Older
24. Make Your Own Kind Of Music
25. Lullaby (feat. Sigala)

The Architect (Zeitgeist Edition)

The Architect (Zeitgeist Edition), an album by Paloma Faith on Spotify

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here