Rok 2020 z pewnością będzie należał do ekscytujących dla wszystkich fanów Palomy Faith. Brytyjska wokalistka i aktorka właśnie potwierdziła pierwsze oficjalne szczegóły swojego nowego singla, który ukaże się już za moment.

Dobre wieści dla fanów Palomy Faith, bowiem brytyjska wokalistka przygotowała sporą niespodziankę. Już od jakiegoś czasu mówiono o tym, że trenerka w The Voice Kids UK i The Voice UK w drugiej części 2020 roku wyda swój 5 studyjny album. Wokalistka właśnie za pośrednictwem mediów społecznościowych potwierdziła krążące w sieci plotki o nowej muzycznej erze. Autorka takich hitów jak „Only Love Can Hurt Like This” czy „Picking Up the Pieces” oficjalnie potwierdziła, że już jutro tj. 3 września ukaże się lead-singiel zatytułowany „Better Than This” zapowiadający jej nową płytę, której premiera zaplanowana jest wstępnie już w październiku tego roku.

Przypomnijmy, że dyskografię artystki zamyka krążek „The Architect”, który okazał się być ogromnym sukcesem komercyjnym – płyta dotarła m.in. do szczytu zestawienia najlepiej sprzedających się krążków w Wielkiej Brytanii. Ponadto album był jednym z najlepiej sprzedających się albumów w 2017 i 2018 oraz sprawił, że Paloma została drugą artystką w historii, której pierwsze cztery albumy zostały certyfikowane platyną w UK.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here