Na ten dzień czekali wszyscy fani Palomy Faith. Dzisiaj swoją oficjalną premierę ma długo wyczekiwany 5 studyjny album brytyjskiej wokalistki zatytułowany „Infinite Things”. Jednocześnie jest to pierwszy krążek od czasu „The Architect” wydanego w 2017 roku. 

Paloma Faith to bez wątpienia jedno z najbardziej znanych nazwisk w brytyjskim przemyśle muzycznym, która przez lata wypracowała sobie status prawdziwej ikony. Wokalistka na przestrzeni lat wygenerowała kilka ponadczasowych hitów m.in. „‚Only Love Can Hurt Like This”, „Picking Up to Pieces” czy „Lullaby”.

Nowy longplay Palomy to następca świetnie przyjętej, eksperymentalnej płyty „The Architect” sprzed 3 lat. Kolejny studyjny album w karierze artystki został zatytułowany „Infinite Things” i na półki sklepowe trafił nakładem wytwórni Sony Music Entertainment. Na albumie znalazło się łącznie 13 premierowych utworów, w tym singlowe „Better Than This” oraz energetyczny „Gold”.

„W czasie pandemii Covid-19 Paloma spędzała czas na tworzeniu, uczeniu się produkcji muzycznej oraz na rozmyślaniach na temat świata i jego problemów. Ten okres był dla niej wyjątkowo owocny. Zrozumiała, że przez większość swojej kariery czuła się jak zwierzę na wybiegu. Teraz może wreszcie skupić się na tym co naprawdę ma dla niej znaczenie. Paloma wyszła z kwarantanny z nowym spojrzeniem na świat i pomysłem na siebie. To nowa wersja Palomy Faith – nie jest weteranką sceny i ikoną show-biznesu, a 22-letnią studentką sztuki, którą kieruje jej własna kreatywność” opisuje materiał wytwórnia.

„Dziękuję za całe dotychczasowe wsparcie! Tytuł albumu i piosenki ‚Infinite Things’ opowiada o moich życiowych doświadczeniach z długotrwałymi relacjami, o mojej miłości do przyjaciół, o stracie i macierzyństwie. Jestem pewna, że wszyscy będą interpretować te piosenki na różne sposoby. Chętnie bym je usłyszała!” napisała Paloma.

Przypomnijmy, że krążek „The Architect” okazał się być ogromnym sukcesem komercyjnym – płyta dotarła m.in. do szczytu zestawienia najlepiej sprzedających się krążków w Wielkiej Brytanii. Ponadto album był jednym z najlepiej sprzedających się albumów 2017 i 2018 w na Wyspach Brytyjskich oraz sprawił, że Paloma została drugą artystką w historii, której pierwsze cztery albumy zostały certyfikowane platyną w UK.

Oficjalną tracklistę i pełny odsłuch krążka znajdziecie poniżej.

1.Supernatural
2.Monster
3.Gold
4.Falling Down
5.Infinite Things
6.If This Is Goodbye
7.Better Than This
8.Me Time
9.If Loving You Was Easy
10.Beautiful & Damned
11.I’d Die for You
12.Living with a Stranger
13.Last Night on Earth

Paloma Faith prezentuje energetyczny lead-singiel promujący album „Infinite Things”. Zobacz klip do utworu „Gold”

Paloma Faith wydała nowy singiel zapowiadający album „Infinite Things”. Posłuchaj utworu „Last Night on Earth”

Paloma Faith powróciła z nowym singlem! Posłuchaj kompozycji „Better Than This” zapowiadającej album „Infinite Things”

Paloma Faith wydała kolejną zapowiedź płyty „Infinite Things”. Posłuchaj singla „Falling Down”

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here