Przed chwilą Margaret wystąpiła w tzw. koncercie drugiej szansy w szwedzkich preselekcjach do Eurowizji. Wokalistka zakwalifikowała się do ścisłego finału.


 Przypomnijmy, że Margaret w tym roku zdecydowała się na start w szwedzkim Melodifestivalen, czyli w serii koncertów mających za celu wyłonienie tegorocznego reprezentanta Szwecji podczas Eurowizji. Propozycja polskiej wokalistki – kawałek ‚In My Cabana’ – podczas półfinału spotkała się z sympatią widzów i awansowała dzisiaj do tzw. koncertu drugiej szansy. 

Przed chwilą polska wokalistka pojawiła się na scenie podczas koncertu drugiej szansy, gdzie zmierzyła się z Moncho i utworem ‚Cuba Libre’. Głosami widzów Margaret pokonała wokalistę i przeszła do kolejnego etapu konkursu, czyli wielkiego finału.

Szwedzkie preselekcje zostały podzielone na trzy etapy: półfinały, koncert drugiej szansy oraz wielki finał. Z każdego półfinału bilet do finałowego koncertu otrzymuje jedynie dwoje artystów (1 i 2 miejsce w danym półfinale), a piosenki, które uplasowały się 3 i 4 miejscu mogą zawalczyć ponownie w koncercie drugiej szansy.