Organizatorzy jednego z największych i najpopularniejszych festiwali muzycznych w Polsce odwołują tegoroczną edycję. To będzie już drugi rok bez Orange Warsaw Festival. 

Orange Warsaw Festival jest pierwszym z wielkich muzycznych wydarzeń organizowanych w naszym kraju, który oficjalnie poinformował o ostatecznym odwołaniu najbliższej edycji.

Na pocieszenie organizatorzy zdecydowali się wyjawić pierwsze szczegóły OWF 2022. Impreza odbędzie się w dniach 3-4 czerwca, a wszystkie zakupione bilety zachowają swoją ważność. Artyści tacy jak Tyler, the Creator i Brockhampton już potwierdzili swój udział w przyszłorocznym Orange Warsaw Festival.

Poniżej całe oświadczenie.

„Festiwalowiczki, Festiwalowicze!
Kiedy 11 miesięcy temu przekazywaliśmy Wam informację o przełożeniu Orange Warsaw Festival, cały muzyczny świat wierzył, że rok wystarczy, aby poukładać ten pandemiczny chaos. I rzeczywiście – przy coraz większej liczbie zaszczepionych osób już teraz widzimy przyszłość festiwali w jasnych barwach. Niestety, dziś wiemy, że nawet przy spełnieniu optymistycznych wariantów zaszczepienia, w panującej obecnie rzeczywistości i uwarunkowaniach międzynarodowych, przygotowanie festiwalu w planowanym terminie nie jest możliwe. Oznacza to, że pomimo ogromnej i nieustannej pracy, 2021 będzie rokiem bez OWF.
Nowe daty Orange Warsaw Festival to 3-4 czerwca 2022. Każdy dotychczas zakupiony bilet zachowuje ważność na nowy termin. Dobra wiadomość jest taka, że jeden z headlinerów – Tyler, The Creator oraz fantastyczny BROCKHAMPTON, już potwierdzili swój udział w nowych datach festiwalu w roku 2022! A do tego pojawi się wielu nowych artystów, których będziemy ogłaszać w nadchodzących miesiącach.
To kolejny rok bez festiwalu, bez artystów i festiwalowych emocji. Ale przede wszystkim bez Was – fanów Orange Warsaw Festival. Ta sytuacja jest zła, przygnębiająca i bardzo dla nas frustrująca, ale już widać światło w tunelu! Wraz z postępującym procesem szczepień zaczynamy pracę nad edycją 2022! Zostańcie z nami. Jeżeli możecie, zachowajcie swoje bilety.
Dziękujemy, że nas wspieracie. Szykujemy dla Was epicką edycję! Widzimy się w 2022 roku na Orange Warsaw Festival!
OWF Team” 

Organizatorzy Open’era zapewniają, że w tym roku festiwal z pewnością się odbędzie

Najgorętsze wydarzenie tego roku. Poznaliśmy kolejne szczegóły festiwalu Trapeton Summer Bash Poland 2021.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here