Już w przyszłym roku po raz kolejny odbędzie się Orange Warsaw Festival – jeden z większych muzycznych festiwali w Polsce będzie miał miejsce od 1 do 2 czerwca 2018 roku. Organizatorzy wydarzenia właśnie zdradzili tożsamość dwóch pierwszych artystów, którzy pojawią się w Polsce.

Na początku czerwca w Warszawie podczas festiwalu organizowanego przez Orange wystąpi Florence + The Machine oraz brytyjski wokalista Sam Smith. Taką informację zamieścił na ścianie jednego z warszawskich budynków organizator festiwalu. Ponadto, w dniu dzisiejszym poznamy kolejne dwie gwiazdy, które pojawią się w Warszawie w przyszłym roku.

Sam Smith wystąpi w Polsce po raz pierwszy w ramach trasy The Thrill of It All Tour promującej wydany w tym roku drugi studyjny album piosenkarza. Florence + The Machine natomiast występowali w naszym kraju już kilkukrotnie – ostatnio w ramach Open’er Festival w 2016 roku. Podczas Orange Warsaw Festiwal zespół zaprezentuje najprawdopodobniej materiał z nadchodzącego czwartego albumu – następcy wydanego w 2015 roku ‚How Big, How Blue, How Beautiful’.

Podczas poprzednich edycji Orange Warsaw Festival mogliśmy posłuchać między innymi Die Antwoord, BeyoncéLany Del ReyLimp Bizkit i Imagine Dragons.

Sprzedaż pierwszej puli biletów, tzw. Early Bird Tickets ruszy  4 grudnia o 12:00 na stronie organizatora i potrwa do 14 grudnia lub do wyczerpania puli (5 000 biletów).

Sam Smith ‚The Thrill of It All’: głos przesiąknięty bólem złamanego serca [RECENZJA]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here