To już dzisiaj! Jeden z historycznych momentów tego roku będzie miał miejsce tej nocy. Wydarzenie One World: Together At Home, którego celem jest wsparcie pracowników służby zdrowia walczących z epidemią zaczyna się już o 2 w nocy naszego czasu.

Jak wcześniej donosiliśmy, Lady Gaga wraz ze Światową Organizacją Zdrowia oraz organizatorem festiwalu Global Citizen stworzyła wspaniałą inicjatywę One World: #TogetherAtHome. Do grona odpowiedzialnych za akcję dołączyła także Pepsi, która we współpracy z pozostałymi przyczyniła się do powstania koncertu.

Od godziny 20 rozpocznie się transmisja na żywo, a główna część przedsięwzięcia wystartuje o 2. Do akcji przyłączyło się wiele gwiazd światowego formatu między innymi Billie Eilish, Taylor Swift, Jennifer Lopez, Celine Dion czy Maluma.

W Polsce transmisję można oglądać również w telewizji. Koncert zostanie wyemitowany na takich programach jak Comedy Central, MTV, Paramount Channel oraz Canal+. Tradycyjnie wydarzenie będzie można obejrzeć także na platformie Youtube.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here