one direction reaktywacja
one direction reaktywacja

W 2020 roku minie dokładnie 10 lat od momentu, w którym Zayn Malik, Harry Styles, Liam Payne, Louis Tomlinson i Niall Horan zostali połączeni w jeden z największych zespołów w historii – One Direction. Fani liczą, że z okazji okrągłej rocznicy wokaliści przygotują coś specjalnego. One Direction a reaktywacja. 

Harry Styles w rozmowie z radiem SiriusXM podsycił nadzieję milionów wielbicieli One Direction, którzy marzą o tym by ponownie zobaczyć swój ulubiony zespół w komplecie. Artysta przyznał, że razem z resztą zespołu myśleli nad uczczeniem 10 urodzin 1D.

Styles został zapytany o możliwy wspólny występ całego boysbandu na kamerkach internetowych, tak jak zrobili to niedawno panowie z Backstreet Boys. „Nie wiem, czy byłaby to reaktywacja, którą mieliśmy wspólnie na myśli. Nie wiem, czy byłby to właściwy sposób, aby to zrobić”. Dodał jednak: „Zrobię szybką rundę i popytam.”

Ewidentnie coś wisi w powietrzu w temacie ponownego spotkania One Direction. W styczniu inny członek grupy, Liam Payne podrzucił informację o filmie dokumentalnym podsumowującym działalność zespołu, o czym pisaliśmy TUTAJ.

Powstał film dokumentalny o One Direction. Premiera najprawdopodobniej jeszcze w tym roku

Liam Payne wspomina czasy w One Direction. Wokalista ogląda i komentuje stare nagrania i klipy boysbandu

Liam Payne szczerze o Zaynie: „Był najlepszym wokalistą w całym One Direction”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here