Wykonawczyni wielkiego hitu „drivers license” ogłosiła premierę swojego pierwszego albumu. Krążek zadebiutuje już w przyszłym miesiącu.

Ten rok należy do Olivii Rodrigo. Młoda, zaledwie 17-letnia aktorka, piosenkarka i autorka tekstów ma już na koncie sukcesy, o których marzy wiele jej starszych znajomych z branży. Nastolatka rozpoczęła 2021 od wydania jednego z największych przebojów ostatnich miesięcy, jak nie nawet lat. Jej debiutancki singiel „drivers license”, który wraz z teledyskiem znaleźć można TUTAJ, zrobił furorę w Internecie, przebił osiągnięcia ustanowione przez takich światowych artystów jak Ariana Grande czy Drake, ustanowił rekord dziennych liczb streamów na Spotify, a także zadebiutował na pierwszym miejscu listy Billboard Hot 100 i utrzymywał się tam przez osiem tygodni.

„drivers license” z pewnością znajdzie się na pierwszym albumie Olivii, o którego premierze wokalistka poinformowała wczoraj, przy okazji wydania nowego singla „deja vu”. Krążek będzie dostępny od 21 maja.

Wykonawczyni hitu „drivers license” z nową piosenką. Sprawdź „deja vu”

Olivia Rodrigo debiutuje na szczycie Hot 100 i pobija rekord odtworzeń na Spotify. Kim jest młoda gwiazda?

Olivia Rodrigo zaprezentowała teledysk do debiutanckiego singla „drivers license”

Olivia Rodrigo na żywo z hitem „drivers license”. Wokalista wystąpiła w The Tonight Show

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here