Olivia Rodrigo w wieku zaledwie 18 lat już teraz może się pochwalić imponującymi sukcesami, a lista stale rośnie. 

Młodziutka Olivia Rodrigo jest nie do zatrzymania. Wydany przez nią pod koniec maja krążek „SOUR” właśnie zadebiutował na pierwszym miejscu rankingu Billboard 200. „SOUR” w pierwszym tygodniu sprzedało się w ilości 295 tys. kopii, co jest na ten moment najlepszym debiutem w tym roku.

Piosenkarka może pochwalić się również wielkimi sukcesami na innych listach przebojów magazynu „Billboard”. Po tym jak w zeszłym tygodniu jej pop-rockowy kawałek „good 4 u” trafił prosto na szczyt Hot 100, Olivia stała się pierwszą w historii artystką, której trzy pierwsze single („drivers license”, „deja vu” i „good 4 u”) zadebiutowały w najlepszej dziesiątce tej listy. W najnowszym notowaniu w top 10 widnieją utwory „good 4 u” (2), „deja vu” (3) i „traitor” (9). 

Wokalistka cieszy się wielką popularnością także w Wielkiej Brytanii, gdzie jej debiutancka płyta również zadebiutowała na pierwszej pozycji, przy okazji pobijając rekord przesłuchań w ciągu pierwszego tygodnia od premiery – 45.7 mln.

Olivia króluje na światowym Spotify i ustanawia nowe wyniki. Z 385 mln streamów jej „SOUR” pobiło rekord największej ilości odsłuchań w pierwszym tygodniu dla albumu wydanego przez kobietę.

Rekordowe „SOUR” promowane przez hity „drivers license”, „deja vu” i „good 4 u” w całości przesłuchać można TUTAJ.

Olivia Rodrigo wydała swój debiutancki album „SOUR” [streaming-party]

Olivia Rodrigo prezentuje kolejną zapowiedź debiutanckiego albumu. Sprawdź pop-rockowe „good 4 u”

Olivia Rodrigo wystąpiła z najnowszym singlem „good 4 u”. Piosenka promuje jej nadchodzący debiutancki album

Olivia Rodrigo debiutuje na szczycie Hot 100 i pobija rekord odtworzeń na Spotify. Kim jest młoda gwiazda?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here