Podbijająca listy przebojów na całym świecie 18-latka Olivia Rodrigo wypowiedziała się na temat jednej z największych ikon współczesnej popkultury. Młoda gwiazda stwierdziła, że Lady Gaga jest najlepszą performerką tego pokolenia.

Mało która gwiazda popu wywarła taki wpływ na współczesną popkulturę, jak właśnie Lady Gaga. Umiejętności wokalistki doceniła jej młodsza koleżanka Olivia Rodrigo, która aktualnie promuje swoje debiutanckie wydawnictwo „SOUR”. W wywiadzie dla Konbini najgorętsza debiutantka tego roku opowiedziała o swoich muzycznych fascynacjach. Okazało się, że jedną z największych inspiracji Olivii jest właśnie Lady Gaga. Autorka hitu „drivers license” nie szczędziła jej komplementów. Zapytana o ulubiony występ na żywo, artystka bez wahania wskazała ten, jaki Gaga dała w 2009 roku podczas gali MTV Video Music Awards z piosenką „Paparazzi”.

„Ona odgrywa to wszystko – to niesamowite. Kocham Lady Gagę. Myślę, że jest najlepszą performerką naszego pokolenia. Samo patrzenie na nią grającą na pianinie jest po prostu niesamowite i takie magiczne” – mówiła z wyraźnym zafascynowaniem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here