Bieżący tydzień nie przyniósł zmian na pozycji lidera najlepiej sprzedających się krążków w Polsce: album ‚Spirit’ Depeche Mode pozostaje na 1. miejscu zestawienia OLIS. Na podium tuż za grupą debiutują krążki Andrzeja Piasecznego oraz Macieja Maleńczuka – płyty ‚O mnie, o Tobie, o nas’ oraz ‚Maleńczuk gra Młynarskiego’ zajmują odpowiednio 2. i 3. miejsce. 

Tuż za podium znalazły się płyty WSRH (‚Czarne Słońce – Zmierzch EP’ – 4. miejsce) oraz Kuby Badacha (‚Oldschool’ – 5. miejsce). W aktualnym zestawieniu debiutuje również najnowszy album amerykańskiej wokalistki P!nk: płyta ‚Beautiful Trauma’ w swym pierwszym tygodniu ląduje na wysokim 6. miejscu. W pierwszej dziesiątce znalazły się także wydawnictwa Zbigniewa Wodeckiego (‚The Best’ – 7.), Remo (‚Przed Siebie’ – 8.), Roberta Planta (‚Carry Fire’ – 9.) oraz zespołu Strachy na Lachy (‚Przechodzień o Wschodzie’ – 10.).

Spory spadek zalicza za to płyta Ani Dąbrowskiej: po zeszłotygodniowej pozycji na podium krążek ‚Dla Naiwnych Marzycieli’ w tym tygodniu znalazł się na pozycji 12. (recenzję płyty przeczytacie TUTAJ). Spada również płyta Maryli Rodowicz, która z albumem ‚Ach Świecie’ ląduje na miejscu 21. W dół leci także ‚Divide’ Eda Sheerana (30), ‚Światło Nocne’ Natalii Przybysz (42) oraz ‚Eterno Agosto’ Alvaro Solera (41).

Poza pierwszą 50-tką znajdują się za to ostatnie wielkie popowe premiery: poza zestawieniem znalazły się m.in. krążki Demi Lovato ‚Tell Me You Love Me’, Miley Cyrus ‚Younger Now’Fergie ‚Double Dutchess’ oraz Fifth Harmony


Natalia Nykiel: ‚Sukces napędza rozwój, chcemy iść cały czas do przodu!’ [WYWIAD]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here