Wydawnictwo ‚Twenty Five’ George’a Michaela awansuje na sam szczyt listy najpopularniejszych albumów w Polsce. Na podium znalazły się również dwie nowości – na 2. miejscu debiutuje składanka ‚Męskie Granie 2017’, zaś na pozycji 3. debiutuje ‚The Best Of’ Ani Dąbrowskiej.

Tuż za podium znalazło się nowe wydawnictwo Korteza ‚Mój Dom’ (4. miejsce), natomiast pierwszą piątkę zamyka album Remo ‚Kruk’ (5. miejsce). Oczko niżej debiutuje ostatnia płyta Taylor Swift: ‚Reputation’ wkracza do zestawienia OLIS na pozycji 6. To jednocześnie najlepsza pozycja osiągnięta przez albumy wokalistki w Polsce w jej dotychczasowej dyskografii. Dodajmy, że to dużo lepszy wynik niż pierwsza pozycja osiągnięta w notowaniu OLIS przez poprzedni album Taylor – płyta ‚1989’ zadebiutowała na odległym miejscu 38, docierając najwyżej do pozycji 17. Recenzję szóstego studyjnego krążka amerykańskiej gwiazdy możecie przeczytać TUTAJ.

W pierwszej 10-tce znalazły się również wydawnictwa ‚The Best’ Zbigniewa Wodecka (7), ‚Zimowe Graffiti 2’ Lady Pank (8) oraz ‚Maleńczuk Gra Młynarskiego’ Macieja Maleńczuka (9). Ścisłą czołówkę zamyka debiutująca składanka ‚Listy do M. 2’, która pojawia się na 10. miejscu.


taylor

Nowy album Taylor Swift debiutuje na wysokim 6. miejscu. To wynik dużo lepszy niż uzyskany w 2014 roku przez poprzedni krążek wokalistki ‚1989’. Recenzję ‚Reputation’ możecie przeczytać TUTAJ. 


Poza Top10 wypada ostatni album Andrzeja Piasecznego ‚O Mnie, o Tobie, o Nas’ (miejsce 12) oraz ‚Oldschool’ Kuby Badacha (miejsce 14). Spadają również płyty  brytyjskiego wokalisty Eda Sheerana: ‚Divide’ w tym tygodniu może liczyć na pozycję 17, podczas gdy poprzedni krążek piosenkarza – ‚X’ ląduje na miejscu 19. W pierwszej dwudziestce utrzymuje się również najnowsze wydawnictwo Sama Smitha – album ‚The Thrill of It All’ pojawia się na 20. miejscu, po spadku z pozycji 10. Recenzję płyty możecie przeczytać TUTAJ.


sam smith

Sam Smith zalicza spadek o 10 oczek ze swoim drugim studyjnym albumem ‚The Thrill of It All’.


Najnowsze wydawnictwo Jessie Ware ‚Glasshouse’ przesuwa się o 6 oczek w dół lądując na pozycji 23. Spadek zalicza także album ‚Dla naiwnych marzycieli’ Ani Dąbrowskiej, który dociera w swym 77-mym tygodniu w zestawieniu dociera do miejsca 29. Do góry pnie się za to debiutancki album wokalisty One Direction Nialla Horana – wydawnictwo ‚Flicker’ znalazło się na pozycji 31.

W dół lecą albumy Maryli Rodowicz, Maroon 5 i P!nk. Krążek Rodowicz ‚Ach świecie…’ w tym tygodniu spada na miejsce 38, ‚Red Pill Blues’ na 48, zaś album ‚Beautiful Trauma’ ląduje na pozycji 44. Przypomnijmy, że recenzję krążka P!nk możecie przeczytać TUTAJ. 


pink

Amerykańska wokalistka P!nk w tym tygodniu spada na miejsce 44. To już piąty tydzień pobytu ‚Beautiful Trauma’ w zestawieniu OLIS. Recenzję albumu możecie znaleźć TUTAJ.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here