Wielki krok w stronę wolności Britney Spears. Ojciec wokalistki, Jamie Spears chce, aby trwająca 13 lat kuratela sądowa, którą objęta jest jego córka, dobiegła końca.

Jamie Spears zaskoczył wszystkich składając do sądu prośbę o zakończenie kontrowersyjnej kurateli, która kontroluje każdy aspekt życia Britney. Stwierdził, że „ostatnie wydarzenia” poddały w wątpliwość, czy nadal wymaga ona, aby jej sprawy osobiste oraz finanse były pod stałym nadzorem.

39-letnia ikona popu w ostatnich miesiącach dwukrotnie zwracała się do sądu, niemalże błagając o zakończenie kurateli i prosząc o usunięcie jej ojca z roli jej opiekuna.

BRITNEY SPEARS KONTYNUUJE WALKĘ O ZAKOŃCZENIE KURATELI. PODSUMOWANIE OSTATNIEJ ROZPRAWY WOKALISTKI

W złożonych teraz dokumentach czytamy: „Pani Spears powiedziała temu sądowi, że chce odzyskać kontrolę nad swoim życiem bez pomocy, którą oferuje jej kuratela. Chce móc podejmować decyzje dotyczące własnej opieki medycznej, decydować kiedy, gdzie i jak często korzystać z terapii. Chce kontrolować pieniądze, które zarobiła dzięki swojej karierze i wydawać je bez nadzoru. Chce móc wyjść za mąż i mieć dziecko, jeśli tak zdecyduje. Krótko mówiąc, chce żyć tak według własnych zasad, bez ograniczeń konserwatora lub sądu„.

Prawnicy ojca Britney, którzy wcześniej bronili jego pozostania na stanowisku opiekuna, mówią teraz: „Jak Pan Spears wielokrotnie powtarzał, chce tylko tego co najlepsze dla jego córki. Jeśli Pani Spears chce zakończyć kuratelę i wierzy, że poradzi sobie z własnym życiem, Pan Spears uważa, że ​​powinna dostać tę szansę„.

Jamie Spears gwiazdy poparł również prośby jego córki o zakończenie kurateli bez dodatkowej ewaluacji medycznej.

Britney Spears objęta jest kuratelą sądową od 2008 roku. Całkowitą kontrolę nad życiem piosenkarki, w tym jej finansami i opieką zdrowotną miał jej ojciec. W 2019 roku, Jamie zrezygnował z funkcji kuratora osobistego, ale zachował władzę nad pieniędzmi. Britney oraz jej nowy prawnik, Mathew Rosengart obecnie pracują nad pozwem w sprawie nadużyć finansowych i bezpodstawnym wyciągnięciu milionów z konta wokalistki. Sama Britney otwarcie stwierdziła, że chciałby posłać ojca do więzienia.

Rosengart skomentował nową dezycję Jamie’go. „Pan Spears wierzy, że może próbować uniknąć odpowiedzialności i sprawiedliwości, w tym zeznawania pod przysięgą, ale nasze dochodzenie w sprawie złego zarządzania finansami i innych kwestii będzie kontynuowane„.

Kolejna rozprawa zaplanowana jest na 29 września.

Ojciec Britney Spears jednak nie rezygnuje? Jamie Spears nadal pozostanie kuratorem córki

Britney Spears OSTRO o Jamie Lynn Spears i powrocie na scenę: „Nie będę występować, dopóki mój ojciec będzie zajmował się tym, co noszę, mówię, robię lub myślę”

Chłopak Britney Spears zabrał głos. Mężczyzna w ostrych słowach odniósł się do ojca piosenkarki

Britney Spears kontynuuje walkę o zakończenie kurateli. Podsumowanie ostatniej rozprawy wokalistki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here