To już oficjalne! Sąd w Los Angeles zdecydował, że ojciec Britney zostanie zawieszony w funkcji jej opiekuna z efektem natychmiastowym. 

Dosłownie przed chwilą sędzia Brenda Penny podjęła historyczną decyzję o zawieszeniu Jamiego Spears. Mężczyzna po 13 latach przestaje być opiekunem swojej słynnej córki.

Stanowisko tymczasowego opiekuna przejmie wyznaczony przez Britney i jej prawnika, John Zabel, który pozostanie nim do kolejnej rozprawy, podczas której zapadnie ostateczna decyzja o zakończeniu kurateli Britney Spears.

Podczas sądowej batalii, prawnik artystki, Mathew Rosengart otwarcie oskarżył jej ojca o znęcanie się, wyzyskiwanie oraz nadużywanie władzy. Zapewnił również, że wraz z Britney dołożą wszelkich starań, by nie poprzestać na odsunięciu go ze stanowiska, ale także pociągnąć go do wszelkiej odpowiedzialności za krzywdy wyrządzone jego córce, które według Rosengarta sięgają jeszcze jej czasów dziecięcych.

Więcej na temat wczorajszej rozprawy TUTAJ.

Britney Spears uwolniła się spod kurateli ojca – szczegóły przełomowej rozprawy

Film dokumentalny Netflixa „Britneys vs Spears” jest już dostępny do obejrzenia

Z OSTATNIEJ CHWILI: Britney Spears się zaręczyła!

Britney Spears OSTRO o Jamie Lynn Spears i powrocie na scenę: „Nie będę występować, dopóki mój ojciec będzie zajmował się tym, co noszę, mówię, robię lub myślę”

Chłopak Britney Spears zabrał głos. Mężczyzna w ostrych słowach odniósł się do ojca piosenkarki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here