Czy już oficjalnie można składać życzenia młodej parze? Ojciec Ariany Grande właśnie potwierdził, że jego słynna córka poślubiła agenta nieruchomości Daltona Gomeza.

W poniedziałek (17.05) portal plotkarski TMZ opublikował informację jakoby Ariana miała w miniony weekend wyjść za mąż. Wokalistka i jej wybranek znaczną część swojego związku utrzymywali z dala od blasku jupiterów, dlatego też news o potajemnym ślubie nie był wielkim zaskoczeniem.

ARIANA GRANDE I DALTON GOMEZ MAŁŻEŃSTWEM. PARA WZIĘŁA POTAJEMNY ŚLUB

O ile na ten moment sama Ariana nie wypowiedziała się na ten temat, to tata panny młodej Edward Butera, w komentarzu pod postem fana_ki na Instagramie potwierdził doniesienia. „Tak zrobili to. Wszyscy jesteśmy bardzo szczęśliwi” – napisał.

Jak wiadomo skromna i intymna ceremonia zaślubin odbyła się w posiadłości Ariany w Montecito. Parze towarzyszyło niespełna 20 gości, w członkowie ich rodzin, którzy jak pisze magazyn „People”, „nie mogliby być bardziej szczęśliwi„. Dołożono wszelkich starań by wesele przebiegło w spokoju i zostało utrzymane w sekrecie, m.in. zakupiono drzewa, które miały zasłonić posiadłość oraz puszczono odgłosy ptaków, które zagłuszały dźwięki imprezy.

To pierwsze małżeństwo zarówno Daltona, jak i Ariany, która wcześniej była zaręczony z Pete’em Davidsonem.

Ariana Grande i Dalton Gomez małżeństwem. Para wzięła potajemny ślub

Ariana Grande się zaręczyła! Wokalistka pochwaliła się newsem na mediach społecznościowych

The Weeknd bije rekord dzięki duetowi z Arianą Grande. Wcześniej udało się to tylko Janet Jackson!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here