Mało kto spodziewał się, że „Need To Know” odniesie takie sukcesy. Wydany przed premierą krążka „Planet Her” kawałek, początkowo nie był nawet pełnoprawnym singlem, a jedynie promo utworem. Tymczasem okazał się być on jednym z największych utworów tego roku.

„Need To Know” dotarło w tym tygodniu do najlepszej 10 zestawienia Billboard Hot 100. Piosenka obecne okupuje miejsce 9. i ma szansę na awans w kolejnych wydaniach rankingu.  Dla Dojy jest to już 4 razy kiedy pojawiła się w Top 10. Obecnie artystka oprócz „Need To Know” znajduje się w rankingu na jeszcze 5 pozycjach – 12. „Kiss Me More”, 16. „You Right”, 63. „Woman”, 86. „Get Into It (Yuh)” i 97. „Ain’t Shit”. Natomiast sam album „Planet Her” powrócił na pozycję 3. zestawienia Billboard 200. Krążek od momentu wydania nie opuścił Top 10. 

Co więcej, dzięki „Need To Know” Doja może również pochwalić się najchętniej stremowaną kobiecą rap piosenką w tym roku. Singiel z „Planet Her” z wynikiem ponad 400 milionów odtworzeń na początku tego tygodnia wyprzedził „Up” Cardi B i tym samym stał się również  najszybszą w historii platformy piosenką wykonywaną przez solową raperkę, która osiągnęła taką liczbę streamów.

Doja Cat zdetronizowała Drake’a i jest teraz najchętniej słuchanym artystą rapowym

Doja Cat na żywo dla Vevo. Raperka wykonała singiel „Need To Know”

Klip do „Need To Know” Dojy Cat już w sieci. Zobacz teledysk do kolejnej piosenki z płyty „Planet Her”

Doja Cat „Planet Her”: album nie z tej Ziemi [RECENZJA]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here