Organizatorzy jednego z najpopularniejszych festiwali muzycznych na świecie ogłosili dzisiaj pełny skład, który w tym roku wystąpi na dwudziestym Coachella Valley Music and Arts Festival w Kalifornii. 

Największe poruszenie nie bez powodu wywołało ogłoszenie trójki headlinerów. W tym roku w tej roli zobaczymy Childisha Gambino, Tame Impala oraz Arianę Grande. Na dwóch scenach festiwalu wystąpią również m.in. Janelle Monáe, Khalid, Ella Mai, H.E.R., Zedd oraz BLACKPINK.

Ariana Grande już teraz może się pochwalić tym, że jej występ zapisze się na kartach historii popularnego festiwalu. Piosenkarka będzie najmłodszą kobietą oraz czwartą zaraz po Beyoncé, Lady Gadze i Björk, która wystąpi jako headliner.

Na początku tego tygodnia do sieci trafiła wiadomość o tym, że Kanye West, wbrew wcześniejszym ustaleniom, nie wystąpi jako headliner na tegorocznej Coachelli. Powstały nawet plotki, że zastąpi go Rihanna. Informacje o tej zmianie pojawiły się niedługo po tym jak magazyn People doniósł, że raper wraz ze swoją żoną Kim Kardashian spodziewają się czwartego dziecka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here