To już oficjalne! Za pośrednictwem mediów społecznościowych, Lady Gaga ogłosiła wiadomość, na którą od tygodni czekali wszyscy jej fani. Najnowszy, szósty już album artystki ukaże się jeszcze w tym miesiącu.

Na ten dzień czekali wszyscy Little Monsters. Lady Gaga oficjalnie ogłosiła, że jej najnowszy album „Chromatica” ukaże się już 29 maja. Gwiazda poinformowała o dacie premiery za pośrednictwem mediów społecznościowych, udostępniając kolejne zdjęcie z sesji do nowego wydawnictwa.

Longplay „Chromatica” miał się początkowo ukazać 10 kwietnia, jednak ze względu na pandemię koronawirusa, wokalistka przesunęła jego premierę. Do tej pory, wydawnictwo promowane było singlem „Stupid Love”, który przekroczył liczbę stu milionów odsłuchań na Spotify. Na krążku, poza samą Gagą, gościnnie pojawią się Ariana Grande, BLACKPINK oraz Elton John.

Warto wspomnieć również o tym, że kilka tygodni temu, informację o dacie premiery 29 maja udostępnił czeski sklep, który odpowiedzialny był również za wyciek oficjalnej okładki krążka.

Wyświetl ten post na Instagramie.

The journey continues. You can officially join me on #Chromatica on May 29. ⚔️💓

Post udostępniony przez Lady Gaga (@ladygaga)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here