P

omimo tego, że obecna edycja talent show „American Idol” trwa w najlepsze, wczoraj oficjalnie ogłoszono, że w kolejnej odsłonie programu skład jurorski pozostanie taki sam. Zmagania uczestników ponownie oceniać będą Katy Perry, Lionel Richie oraz Luke Bryan.


Artystka poinformowała o swojej decyzji na profilach społecznościowych, zamieszczając krótkie wideo z pozostałymi jurorami oraz prowadzącym show – popularnym dziennikarzem Ryanem Seacrestem.

Mam za dużo zabawy, żeby to zakończyć. Dlaczego więc tego nie kontynuować?” napisała 33-latka.

Jak na oficjalnej stronie internetowej stacji ABC napisał jej główny przewodniczący – Channing Dungey, stacja jest niesamowicie zadowolona z faktu, iż Katy Perry, Lionel Richie i Luke Bryan zdecydowali się powrócić w nowej odsłonie show. Póki co, nie jest znana data jego premiery. Do końca obecnej edycji pozostało jeszcze siedem tygodni.

„Wiedzieliśmy, że American Idol na ABC da szansę wszystkim piosenkarzom, aby zrealizować swoje marzenia, a także, że Ameryka będzie im kibicować. Jestem podekscytowany, że Katy, Luke, Lionel i Ryan zdecydowali się powrócić, by ponownie wyruszyć w tę podróż i odkryć kolejny zbiór inspirujących talentów” napisał Dungey.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here