Jedna z najważniejszych imprez w świecie muzyki – MTV Video Music Awards odbędzie się już wkrótce. Oprócz rozdania statuetek tzw. Moonmanów, tradycyjnie nie zabraknie występów największych i najbardziej lubianych artystów. 

Już niebawem poznamy laureatów prestiżowej nagrody MTV Video Music Awards. Tradycyjnie, podczas gali zaprezentują się największe gwiazdy przemysłu muzycznego. Organizatorzy wydarzenia poinformowali przed chwilą, że do długiej już listy tegorocznych wykonawców dołączyła Miley Cyrus. Piosenkarka wykona po raz pierwszy na żywo wydany w ubiegły piątek singiel „Midnight Sky”. Gala MTV Video Music Awards odbędzie się 30 sierpnia 2020 roku w Nowym Jorku. Oprócz Miley na scenie zobaczymy również takie gwiazdy jak Lady Gaga, The Weeknd, Maluma czy Doja Cat.

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku gwiazda dała również świetny występ podczas gali VMA, wykonując premierowo singiel „Slide Away”. Występ gwiazdy znajdziecie poniżej.

Miley Cyrus pierwszy raz na żywo z najnowszym singlem „Slide Away”! Zobacz niesamowity występ artystki na gali MTV VMA 2019

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here