To już oficjalne! Za pośrednictwem mediów społecznościowych, Ellie Goulding ogłosiła wiadomość, na którą od wielu miesięcy czekali wszyscy jej fani.

Na ten dzień czekali wszyscy fani Ellie Goulding. Brytyjska wokalistkapostanowiła nie trzymać swoich fanów dłużej w niepewności i udostępniła oficjalne szczegóły nowej muzycznej ery.

Kolejny studyjny album artystki został zatytułowany „Brightest Blue” i na półki sklepowe trafi już 17 lipca 2020 roku nakładem wytwórni Polydor Records wchodzącej w skład koncernu płytowego Universal Music. Warto podkreślić jednak, że krążek został zaplanowany jako tzw. podwójny album, który pokaże dwa zupełnie odmienne muzyczne światy.

Standardowa wersja albumu będzie zawierała 13 utworów:

1 Start (Feat. serpentwithfeet)
2 Power
3 How Deep Is Too Deep
4 Cyan
5 Love I’m Given
6 New Heights
7 Ode To Myself
8 Woman
9 Tides
10 Wine Drunk
11 Bleach
12 Flux
13 Brightest Blue

Wersja Deluxe (Cześć 2) wzbogacona zostanie o 5 dodatkowych utworów:

1 Overture
2 Worry About Me (Feat. blackbear)
3 Slow Grenade (Feat. Lauv)
4 Close To Me (With Diplo) (Feat. Swae Lee)
5 Hate Me (With JUICE WRLD)

Przypomnijmy, że pierwszy singiel zwiastujący nowy materiał wokalistki – „Close To Me” z udziałem Diplo i Swae Lee okazał się być sporym sukcesem komercyjnym. Kompozycja kilka miesięcy od premiery została certyfikowana srebrem, złotem czy podwójną platyną za sprzedaż odpowiednio w Wielkiej Brytanii, Nowej Zelandii Kanadzie i USA, a także podbiła radiowe listy przebojów. Całkiem dobrze poradził sobie również singiel „Hate Me” nagrany w duecie z tragicznie zmarłym Juice WRLD. Najnowszym zwiastunem albumu jest wydana w ubiegłym tygodniu kompozycja „Power” z oficjalnym samplem „Be The One” Duy Lipy.

Gorąca nowość od Ellie Goulding! Zobacz klip do singla „Power” zapowiadającego nowy album „Brightest Blue”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here