To niewątpliwie jedna z najgorętszych polskich premier tego roku. Debiutancki studyjny krążek polskiej aktorki Igi Krefft, zatytułowany „Ofelia” od dnia dzisiejszego jest dostępny zarówno na półkach sklepowych i serwisach streamingowych.

Na debiutanckim wydawnictwie Ofelii znalazło się łącznie 12 premierowych kompozycji, współtworzonych przez samą artystkę. Przypomnijmy, że premierowy materiał był promowany przez single „Zaraz” oraz „Tu”.

„Ofelia wydaje się być znajoma. Może nawet być tak, że już gdzieś ją widzieliście. Z pewnością nie w tym wydaniu, z którym teraz rusza. Dotychczas kojarzona raczej z rysów twarzy, teraz zacznie się wam kojarzyć ze słowami, dźwiękami, a za chwilę wszyscy będziecie śpiewać razem z nią. Nie lubi oddawać roboty innymi, jak mówi „Lubi robić sama swoje” więc napisała, zaśpiewała i zagrała. Dużo biegała po scenie przebierając się za innych, ale o niczym nie marzyła tak jak o tym, żeby biegać po niej będąc sobą.

Ofelia to wyobrażenie o celu wędrówki i opowieść o wszystkim, co rozegrało się na drodze. To głęboki oddech świeżym powietrzem i otwarte zaproszenie na zewnątrz. Z miłości do muzyki, nieuległe słowo w ruchu. Piosenki wymierzone w nieczułość. Serce bijące w przylgnięte ucho. Nowe.” opisuje wydawnictwo wytwórnia Warner Music Poland.

Odsłuch krążka oraz trackliste albumu „Ofelia” znajdziecie poniżej.

 1. Intro
 2. Meteoryt
 3. Tu
 4. Paczuli
 5. Ćma
 6. Zaraz
 7. Dwa Słowa
 8. To Do Pana
 9. Ofelia
 10. Dzieci Sauté
 11. Pejotl
 12. Dawno

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here