Andrzej Piaseczny to wokalista, który na dobre zagościł na polskiej scenie muzycznej. Chyba każdy z nas nucił kiedyś jego utwór Chodź, Przytul, Przebacz. Wokół jego życia prywatnego na przestrzeni lat narosło wiele spekulacji, a teraz w piątkowym programie na antenie Radia ZET podzielił się niezwykle prywatną informacją.

Na antenie Radia Zet Piasek opowiadał o swojej najnowszej płycie 50/50 i… dokonał coming outu! Wszytsko za sprawą jednego utworu stworzonego we współpracy z Majką Jeżowska. Tekst utworu zatytułowanego Miłość stał się punktem wyjścia do tak odważnego wyznania. Jak śpiewa Andrzej Piaseczny : „Nie możesz zasnąć i przestać śnić, a życie chciałbyś dzielić tylko z nim”. Artysta potwierdza, że to utwór o nim samym! Sam Piasek skomentował całą sytuację następującymi słowami:

„Bardzo długi czas myślałem o tym, że wystarczy być dobrym człowiekiem, po to żeby wzbudzić w innych ludziach sympatię. Żeby dawać przykład tolerancji i akceptacji do człowieka. Nie do geja, tylko do człowieka. Nasza rzeczywistość społeczno-polityczna zmusza do tego, aby się określać, jeśli masz inne preferencje. Tak, to jest piosenka o mnie. Mówię o tym z uśmiechem.”

Gratulujemy odwagi i życzymy kolejnych sukcesów!

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here