Zeszłoroczny wielki przebój Harry’ego Stylesa był przedmiotem niejednej debaty oraz wielu domysłów. Ale o czym tak naprawdę jest to „Watermelon Sugar”? Wokalistka oficjalnie wyjaśnia. 

„Watermelon Sugar” to przełomowy dla brytyjskiego wokalisty utwór. Piosenka zawładnęła  latem 2020 i dała Harry’emu jego pierwszy i jak dotąd jedyny, numer 1. na słynnej liście przebojów Billboard Hot 100, a także jego pierwszą nagrodę Grammy za Best Pop Solo Performacne.

„Watermelon Sugar” jest czwartym singlem z ostatniego album Stylesa „Fine Line”. Wokalista jest obecne w trasie koncertowej „Love On Tour” promującej ten właśnie krążek.

W ramach swojego tournée Harry odwiedził Nashville, gdzie postanowił podzielić się z fanami inspiracją stojącą za powstaniem singla. I choć co starsi słuchacze mogli zapewne już wcześniej rozwiązać tę tajemnicę, teraz gwiazdor sam zdradził o czym tak właściwie jest „Watermelon Sugar”. „Ta piosenka jest o… nie ma znaczenia, o czym jest. Powiedzmy, że chodzi o słodycz życia„. Po chwili dodał: „Chodzi też o kobiecy orgazm, ale to chyba nie jest istotne. No więc mamy to załatwione„.

Przy okazji przypominamy również nakręcony do singla teledysk.

W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun nowego filmu z Harry’m Stylesem. Poznaliśmy też datę premiery

Harry Styles zapowiada nowe piosenki: „Będę dzielił się wkrótce newsami dotyczącymi nowej muzyki”

Anne-Marie coveruje Harry’ego Stylesa. Wokalistka wykonała jego wielki przebój „Watermelon Sugar”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here