Natalia Nykiel wybrała swój kolejny singiel. Polska wokalistka podzieliła się na swoich social media informacją o wyborze nowego utworu promującego wydany w zeszłym miesiącu krążek ‚Discordia’. 

20 października swoją premierę miał drugi studyjny album Natalii Nykiel. Wydawnictwo ‚Discordia’ do tej pory promowane było przez single ‚Spokój’ i ‚Kokosanki’. Tymczasem już teraz wiadomo, który utwór zostanie wydany jako trzeci singiel z krążka. Tym razem polska wokalistka postawiła na utwór ‚Total Błękit’.

„W tę sobotę premierę będzie miał trzeci singiel „TOTAL BŁĘKIT”! Nasz gościnny występ w Voice of Poland TVP będzie połączony z interaktywną premierą teledysku!” oznajmiła na swoim profilu.

Oficjalna premiera telewizyjna singla zaplanowana jest na sobotę. Tego dnia artystka pojawi się jako gość w programie The Voice of Poland w trakcie, którego wykona kompozycję na żywo. To nie koniec atrakcji dla fanów Natalii: występ z nowym singlem będzie połączony z interaktywną premierą teledysku do ‚Total Błękit’. 

Wywiad z Natalią na temat jej nowego albumu możecie przeczytać TUTAJ.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here