Duży ekran nie jest niczym nowym dla Rihanny. Wszechstronna gwiazda ma na swoim koncie takie filmy jak „Battleship: Bitwa o Ziemię” czy „Ocean’s 8”. Jak podają amerykańskie media, 31-latka ma szansę zagrać w kolejnej megaprodukcji, tym razem stworzonej przez popularne Marvel Studios. 

Portal „We Got This Covered”, powołując się na zaufane źródło, podaje, że Rihanna jest brana pod uwagę do roli w drugiej części hitowej „Czarnej Pantery”. Artystka miałaby się wcielić w Księżniczkę Zandę, władczynię fikcyjnego afrykańskiego państwa Narobia.

RiRi jest obecnie na liście aktorek, które Marvel rozpatruje do zaangażowania w „Black Panther 2”. Premiera filmu zaplanowana jest na 6 maja 2022 roku. W roli reżysera zobaczymy Ryana Cooglera, który odpowiedzialny był również za nagrodzoną 3 Oscarami pierwszą część „Black Panther”.

Warto tutaj również wspomnieć, że na początku września tego roku wyciekła plotka o angażu barbadoskiej piękności w filmie, konkurencyjnego dla Marvela, DC. Więcej informacji TUTAJ.

Rihanna w nowym filmie o Batmanie? Wokalistka miałby się wcielić w jedną ze znanych komiksowych postaci

Najczęściej oglądane teledyski i artyści w Polsce. Na liście m.in. Ariana Grande, Adele i Rihanna

Nowość od Rihanny. Gwiazda zapowiedziała premierę… książki

Rihanna najbogatszą artystką na świecie. Sprawdź, ile zarobiła gwiazda

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here