Dobra wiadomość dla wszystkich fanów Seleny Gomez: wokalistka właśnie zapowiedziała datę premiery swojej premierowej piosenki. Tym razem utwór będzie wynikiem kolaboracji 25-letniej gwiazdy z Marshmello.

Wokalistka i aktorka za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych przekazała swoim obserwującym ekscytującą wiadomość. W przyszłym tygodniu usłyszymy premierowy kawałek z jej udziałem. Będzie to pierwszy raz od momentu wydania singla ‚Fetish’, kiedy fani piosenkarki otrzymają nową muzykę od swojej idolki. Premiera utworu ‘Wolves‘, który jest efektem współpracy z producentem muzycznym Marshmello, odbędzie się już 25 października.

O istnieniu nagrania z marshmello dowiedzieliśmy się już jakiś czas temu. Podczas wywiadu dla stacji radiowej Energy 103.7 w sierpniu tego roku, Selena Gomez potwierdziła nadchodzącą kolaborację, a samą kompozycję określiła jako „jedną ze swoich ulubionych”.

„To jedna z moich ulubionych piosenek, jest piękna (…). Jest naprawdę fajna. To coś z tego świata, jego świata, a ja wchodzę w to, wnosząc ze sobą także swój styl” powiedziała w sierpniu Selena.

Ostatnim singlem artystki jest wydany w lipcu 2017 roku utwór Fetish, nagrany we współpracy z raperem Gucci Mane. Piosenka odniosła umiarkowany sukces na listach przebojów, docierając najwyżej do 27. miejsca w zestawieniu Hot 100 amerykańskiego Billboardu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here