Paris Hilton już wkrótce wyda swój nowy utwór. Słynna 36-letnia dziedziczka w przyszłym tygodniu wypuści piosenkę o tytule ‚I Need You’. Przygoda z muzyką 36-letniej Paris rozpoczęła się w 2006 roku, kiedy to wakacyjne listy przebojów podbijał jej pierwszy singiel ‚Stars Are Blind’. Chwilę później ukazał się debiutancki krążek aspirującej wokalistki – ‚Paris’, a także kolejny singiel ‚Nothing in this World’. Od tego czasu 36-letnia Paris wielokrotnie zapowiadała powrót do popowego brzmienia skupiając się jednakże w dużej mierze na muzyce klubowej. Przypomnijmy bowiem, że słynna dziedziczka rozwija swoje skrzydła również jako DJ-ka.

Jak wynika z jednego z ostatnich wpisów Hilton na portalu społecznościowym Twitter jeszcze w tym roku ma ukazać się następca debiutanckiego ‚Paris.’

Nowy album wyjdzie już wkrótce, w końcu!” napisała Paris.

Wszystko wskazuje na to, że pierwszy zwiastun albumu usłyszymy już całkiem niebawem. Na 14 lutego została zaplanowana premiera nowego utworu Paris o tytule ‚I Need You’. Według wypowiedzi 36-latki udzielonych E! News nadchodząca kompozycja zadedykowana jest narzeczonemu Hilton.

To utwór o miłości mojego życia” wyznała tajemniczo Paris.