Madonna Madame X
Madonna Madame X

Zgodnie z zapowiedziami, już w piątek usłyszymy nowy singiel promocyjny albumu „Madame X” Madonny, którego tytuł to „I Rise”. W sieci opublikowano jego okładkę oraz kilka istotnych informacji.

Do premiery czternastego krążka Madonny coraz bliżej. „Madame X” pojawi się w sklepach muzycznych na całym świecie 14 czerwca, ale zanim to nastąpi, królowa popu opublikuje kilka utworów z niego pochodzących. Pierwszym z nich, po wydaniu właściwego singla „Medellin”, będzie „I Rise”. Piosenka trafi do sprzedaży cyfrowej i serwisów streamingowych w ten piątek, 3 maja. Jak podają źródła, które miały już okazję wysłuchać utworu, jest to ballada nosząca znamiona hymnu społeczności LGBT+, której Madonna jest ikoną.

Według doniesień, 10 maja usłyszymy „Crave” z gościnnym udziałem Swae Lee, tydzień później „Future” na featuringu z Quavo oraz finalnie „Dark Ballet” 7 czerwca, na tydzień przed premierą krążka „Madame X”.

Nie wiadomo, która z powyższych piosenek zostanie wybrana oficjalnie jako drugi singiel, ani który z dotychczas wydawnych utworów artystka wykona podczas finału Eurowizji. Dziś w nocy Madonna i Maluma wystąpią na jednej scenie podczas Billboard Music Awards, gdzie po raz pierwszy zaprezentują na żywo singiel „Medellin”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here