Najnowszy utwór Jesy Nelson oraz Nicki Minaj nie dostał się do amerykańskiego notowania Billboard Hot 100. Numer, o którym było głośno ze względu na panujące w tle kontrowersje, znalazł się pod zestawieniem dopiero na 13 miejscu.

Podczas promowania utworu Boyz podczas live’a przeprowadzonego przez Jesy Nelson i Nicki Minaj za pośrednictwem platformy Instagram, Nicki odniosła się do blackfishingu, o który oskarżana jest Jesy Nelson. Szerzej o tej sytuacji napisaliśmy tutaj.

Była członkini Little Mix nie pozostaje także w zgodzie z obecnym składem girlsbandu. Wszystkie odobserwowały Jesy Nelson na Instagramie, a dodatkowym punktem zapalnym okazały się screeny rzekomych wypowiedzi Leigh-Anne obrażające byłą koleżankę z zespołu.

Wydawać by się mogło, że z powodu tylu kontrowersji oraz współpracy z jedną z najbardziej rozpoznawalnych raperek w przemyśle muzycznym, Boyz okaże się sukcesem – a przynajmniej zagości w notowaniu Billboard Hot 100.

Jak podały najnowsze zestawienia numer wylądował poza topką. Znalazł się na trzynastym miejscu, co dodatkowo podsyciło emocje wśród zainteresowanych całą sytuacją związaną z Little Mix, Nicki Minaj oraz Jesy Nelson. Fani nie zapomnieli także o kontrowersyjnych wypowiedziach raperki na temat szczepionek, a ten motyw przywoływany jest nieustannie wśród użytkowników Twittera.

CZŁONKINIE LITTLE MIX ODOBSEROWAŁY JESY NELSON NA INSTAGRAMIE. PIOSENKARKA JEST OSKARŻANA O ZACHOWANIE RASISTOWSKIE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here