Kilka dni temu do sieci przedostały się informacje wskazujące na to, że Taylor Swift wybrała swój następny singiel z ‚reputation’. Klip do ‚Delicate’ został już prawdopodobnie przygotowany, znamy też datę premiery.


Jeden z dziennikarzy serwisu Billboard na początku tego tygodnia potwierdził, że kolejnym singlem Taylor Swift zostanie kompozycja ‚Delicate’. Będzie to czwarty – po ‚Look What You Made Me Do’, ‚Ready for It’ oraz ‚End Game’ – kawałek promujący ostatni album amerykańskiej wokalistki ‚reputation’. Reżyser współpracujący z gwiazdą przekazał na Twitterze informacje, że klip do singla został już zrealizowany.

Joseph Kahn, odpowiedzialny za szereg wcześniejszych teledysków Taylor Swift, zwrócił się do fanów piosenkarki, aby przestali przesyłać mu swoje pomysły na klip do ‚Delicate’, bo ten… został już nakręcony.

Możecie przestać mi wysyłać fanowskie koncepcje lol, teledysk został nakręcony kilka tygodni temu.” napisał Kahn na Twitterze.

Przypomnijmy, że Kahn jest reżyserem m.in. teledysków do singli ‚Blank Space’ oraz ‚Bad Blood’, a także do wszystkich dotychczasowych singli Swift z albumu ‚reputation’.


Update:

Taylor Swift właśnie oficjalnie potwierdziła datę premiery swojego teledysku do ‚Delicate’. Klip zadebiutuje w najbliższą niedzielę, 11 marca.